Euro Region
English Polski
Domovská stránka > O euroregionu > Archiv aktualit > Další číslo zpravodaje - 4/2017 - je v distribuci

Další číslo zpravodaje - 4/2017 - je v distribuci

Vážení čtenáři, koncem minulého roku prošlo distribucí další číslo Zpravodaje Euroregionu Glacensis - pod pořadovým číslem 4/2017. 
 
A co v něm naleznete?
 
obal Zpravodaj CZ 12-2017 Page 1Vrchní stranu jsme ještě věnovali na propagaci vítězných regionálních produktů, které byly vybrány na základě spuštěné ankety na webových stránkách sdružení. Na stránce 3 naleznete informaci o vydaném kulatém kalendáři na rok 2018 a také ohlédnutí za výroční akcí Programu Interreg V-A, která se konala v měsící říjnu na česko-polsko-slovenském trojmezí. Na stránce 4 v rubrice zabezpečované JS Olomouc naleznete harmonogram příjmu žádostí na rok 2018. Ing. Martin Buršík z Ministerstva pro místní rozvoj nám poskytl článek na téma přeshraniční spolupráce po roce 2020 (článek na stránce 5-6). Druhým euroregionem, který oslavil své 20. narozeniny - byl Euroregion Praděd - více si můžete přečíst na stránce 6. Příloha do kapsy (str. 9-12) je na téma - zimní Krkonoše - lyžařský a běžecký ráj. Polská strana představila Zabkowice a okolí a také cykloregion Novorudsko-Radkovsko-Broumovsko. Máme nového člena - Obec Malá Úpa - ta dostala svůj prostor k propagaci na stránkách 16-18. Aktulání informace o FMP v EURG naleznete na poslední stránce zpravodaje.
 
 

Zpravodaj je zveřejněn na našich webových stránkách,

v tištěné podobě je k dostání v sídle sdružení

a také je k dostání ve všech informačních centrech.

Celé znění české verze zpravodaje č. 4/2017 v elektronické podobě získáte zde          
Celé znění polské verze zpravodaje č. 4/2017 v eletronické podobě získáte zde 
 

 

Logo_cz_pl_eu_barevne
Zpravodaj Euroregionu Glacensis je vydáván v rámci projektu "Propagace spolupráce v Euroregionu Glacensis". Více o projektu naleznete zde
Tisknout stránku Vytisknout stránku      
Rychlé odkazy
Fond mikroprojektů
Česko-polská Hřebenovka - východní část
Regional Development Agency
Facebook Euroregionu Glacensis
Youtube kanál Euroregionu Glacensis
Evropské seskupení pro územní spolupráci NOVUM