Euro Region
English Polski
Domovská stránka > O euroregionu > Archiv aktualit > RDA pomáhá s podnikáním na zkoušku!!! Chcete začít podnikat a nevíte jak na to?

RDA pomáhá s podnikáním na zkoušku!!! Chcete začít podnikat a nevíte jak na to?

14670770_1346948395345500_2003611143392709094_nProjekt je zaměřen na pomoc začínajícím podnikatelům. Hlavním cílem projektu je pomoc uchazečům s překonáním všech prvotních úskalí při zahájení podnikatelské činnosti. Při vstupu do projektu uchazeči získají dovednosti spojené s formováním jejich podnikatelského plánu, zmapováním tržního prostředí a konkurence v daném oboru podnikání, základní povědomí o právních předpisech spojených s rozjezdem podnikání apod. Důležitou součástí a v ČR inovativní, je možnost zapojení uchazečů do tzv. BEC družstev, která umožní začínajícím podnikatelům získat finanční podporu na jejich mzdu až po dobu 6-12 měsíců, než dojde k úplnému osvojení podnikání a získání tak plného vědomí, že je podnikatelský záměr z dlouhodobého hlediska životaschopný a účastník je připraven k osamostatnění a zahájení vlastní samostatné podnikatelské činnosti.

RDA působí v tomto projektu jako partner a hlavní konzultant pro území krajů Pardubického a Královéhradeckého. Projekt je dále řešen na území krajů Olomouckého a Moravskoslezského, a to prostřednictvím dalších projektových partnerů.

Hlavní kontaktní osobou za RDA je: 

Markéta Nýčová, tel.:+420 722 925 272, e-mail: marketa.nycova@rda-rk.cz

Více informací o projektu, popřípadě informací, jak se do projektu zapojit získáte na:

http://www.rda-rk.cz/bec2-jako-nastroj-lokalniho-rozvoje.html www.facebook.com/PodnikatelskoZamestnaneckaDruzstva

logo_link
Tisknout stránku Vytisknout stránku      
Rychlé odkazy
Fond mikroprojektů
Česko-polská Hřebenovka - východní část
Regional Development Agency
Facebook Euroregionu Glacensis
Youtube kanál Euroregionu Glacensis
Evropské seskupení pro územní spolupráci NOVUM