Euro Region
Čeština English
Strona główna > O euroregionie > Archiwum aktualności > Spuštěno dotazníkové šetření

Spuštěno dotazníkové šetření

Celkem jedenáct partnerů - českopolských euroregionů od roku 2012 realizují společný projekt EUREGIO PL-CZ. Euroregion Glacensis - česká část je zodpovědná za stěžejní aktivitu projektu - zpracování dokumentu 'Analýza systémových problémů přeshraniční spolupráce na česko-polské hranici'.

Cílem analýzy je vypracování uceleného dokumentu mapujícího systémové překážky a problémy bránící rozvoji přeshraniční spolupráci v různých oblastech dění. Zpracovaný materiál bude podkladem k následné inicializaci změn zákonů, vyhlášek a norem s cílem zlepšení podmínek pro přeshraniční spolupráci v různých oblastech.


Vážení uživatelé,

pokud máte zájem se účastnit dotazníkového šetření, veškeré potřebné informace naleznete na webové stránce projektu EUREGIO PL-CZ, kde jsou zveřejněny odkazy na on-line verze dotazníků ke všem analyzovaným oblastem. Výsledky se budou ukládat přímo do databáze.


Odkaz na webové stránky projektu
Tisknout stránku Drukuj stronę      
Szybkie linki
Fond mikroprojektů
Česko-polská Hřebenovka - východní část
Regional Development Agency
Cyklobusy do Orlických hor
Facebook Euroregionu Glacensis
Youtube kanál Euroregionu Glacensis

Przez używanie niniejszej witryny internetowej wyrażają Państwo zgodę na zapisywanie plików cookies, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania stron.