Euro Region
Čeština English
Strona główna > O euroregionie > Archiwum aktualności > Zpravodaj Euroregionu Glacensis

Zpravodaj Euroregionu Glacensis

SKMBT_C36413060307430
Vážení čtenáři,
  navazujeme na několikaletou tradici a začínáme znovu vydávat zpravodaj plný zajímavých informací z dění česko-polské spolupráce. Česká strana euroregionu přebrala štafetový kolík z Polska a bude ve vydávání pokračovat až do roku 2015. A na co se můžete těšit? Nabídneme Vám několik pravidelných rubrik, jako je presentace kulturních tradic na česko-polském pohraničí spojené s tradičními pokrmy. Představíme Vám nové členy Euroregionu Glacensis, pro inspiraci budeme prezentovat zajímavé realizované projekty. Ve spolupráci s panem Oldřichem Vlasákem, místopředsedou Evropského parlamentu, který v minulosti také působil aktivně v euroregionu, Vám budeme přinášet pravidelné informace z evropského dění.
   Zpravodaj Euroregionu Glacensis bude vždy uveden v české a polské jazykové mutaci na našich webových stránkách. V tištěné podobě bude k dostání na sekretariátu Euroregionu Glacensis a na informačních centrech.
  Všem čtenářům přejeme příjemně strávené chvilky nad stránkami našeho zpravodaje.
 
Sekretariát euroregionu
Aktuálně vydané číslo můžete shlédnout zde
 
logotype CZ-PL a symbol EU with texts (fullcolor with gradient)
Tisknout stránku Drukuj stronę      
Szybkie linki
Fond mikroprojektů
Česko-polská Hřebenovka - východní část
Regional Development Agency
Facebook Euroregionu Glacensis
Youtube kanál Euroregionu Glacensis
Cyklobusy do Orlických hor

Przez używanie niniejszej witryny internetowej wyrażają Państwo zgodę na zapisywanie plików cookies, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania stron.