V distribuci další nové číslo Zpravodaje Euroregionu Glacensis
obal 2/2015 cz     
    Vážení čtenáři euroregionálního zpravodaje, právě v těchto dnech bude vydáno nové číslo Zpravodaje Euroregionu Glacensis - 2/2015.  A co v něm naleznete? V dubnu letošního roku představitelé Euroregionu Glacensis převzali na Velvyslanectví Polské republiky v Praze významná státní vyznamenání. V několika článcích se znovu vracíme k mimořádnému projektu "Místa plná rozhledů v Euroregionu Glacensis". V Královéhradeckém kraji se otevřely po rekonstrukcích dvě významné barokní památky - Hospital Kuks a broumovský klášter.

      Kromě již tradičních rubrik zabývajících se tradicemi v Čechách a v Polsku nabízíme zprávy o realizovaných projektech partnerských měst a obcí -  např. nově je Broumov  propojen cyklotrasou do polského Radkowa, ohlasy se vracíme k uplynulé zimní běžkařské sezóně, téměř po 50 letech se znovu veřejnosti otevírá důl Bohumír v Dolních Vernéřovicích, pro čtenáře s dobrodružnou povahou je určen článek na straně 12 - celosvětové známá terénní hra Geocaching je od konce března zpřístupněna na území Klodzka na stranách 8 - 9 naleznou příznivci cyklotustiky kompletní jízdní řády cyklobusů a vlaků.
 
      Zpravodaj je zveřejněn na našich webových stránkách, v tištěné podobě je k dostání v sídle sdružení a také je k dostání ve všech informačních centrech.
Sekretariát Euroregionu Glacensis
                                                                                                                                                                                                      
logotype CZ-PL a symbol EU with texts (fullcolor with gradient)
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.