Euro Region
English Polski
Domovská stránka > O euroregionu > Archiv aktualit > V distribuci další nové číslo Zpravodaje Euroregionu Glacensis

V distribuci další nové číslo Zpravodaje Euroregionu Glacensis

obal 2/2015 cz     
    Vážení čtenáři euroregionálního zpravodaje, právě v těchto dnech bude vydáno nové číslo Zpravodaje Euroregionu Glacensis - 2/2015.  A co v něm naleznete? V dubnu letošního roku představitelé Euroregionu Glacensis převzali na Velvyslanectví Polské republiky v Praze významná státní vyznamenání. V několika článcích se znovu vracíme k mimořádnému projektu "Místa plná rozhledů v Euroregionu Glacensis". V Královéhradeckém kraji se otevřely po rekonstrukcích dvě významné barokní památky - Hospital Kuks a broumovský klášter.

      Kromě již tradičních rubrik zabývajících se tradicemi v Čechách a v Polsku nabízíme zprávy o realizovaných projektech partnerských měst a obcí -  např. nově je Broumov  propojen cyklotrasou do polského Radkowa, ohlasy se vracíme k uplynulé zimní běžkařské sezóně, téměř po 50 letech se znovu veřejnosti otevírá důl Bohumír v Dolních Vernéřovicích, pro čtenáře s dobrodružnou povahou je určen článek na straně 12 - celosvětové známá terénní hra Geocaching je od konce března zpřístupněna na území Klodzka na stranách 8 - 9 naleznou příznivci cyklotustiky kompletní jízdní řády cyklobusů a vlaků.
 
      Zpravodaj je zveřejněn na našich webových stránkách, v tištěné podobě je k dostání v sídle sdružení a také je k dostání ve všech informačních centrech.
Sekretariát Euroregionu Glacensis
                                                                                                                                                                                                      
logotype CZ-PL a symbol EU with texts (fullcolor with gradient)
Tisknout stránku Vytisknout stránku      
Rychlé odkazy
Fond mikroprojektů
Česko-polská Hřebenovka - východní část
Regional Development Agency
Facebook Euroregionu Glacensis
Youtube kanál Euroregionu Glacensis
Evropské seskupení pro územní spolupráci NOVUM