Euro Region
Čeština English
Strona główna > O euroregionie > Archiwum aktualności > Dokumentární pořad České televize o česko polském pohraničí pod názvem Hranice bez hranic

Dokumentární pořad České televize o česko polském pohraničí pod názvem Hranice bez hranic

     Televizní studio Ostrava ve spolupráci s TVP Wroclav natočila cyklus poutavých cestopisných dokumentárních filmů o česko-polském pohraničí. Postupně představí šestnáct oblastí  společně propojených společně současností, historií nebo legendou či příběhem. Ambicí tvůrců televizního pořadu je ukázat zajímavá místa a objevit logické souvislosti, které regiony na obou stranách dnes už zcela volně prostupné hranice ukrývají.
    Společně vytvoření dílo prezentují obě veřejnoprávní média na obou stranách hranice. Cyklus je hrazen z grantu Operačního programu přeshraniční spolupráce 2007–2013 Česká republika – Polsko.  Lídrem celého projektu je Česká televize.
         
     Pokud máte zájem shlédnout zajímavý cyklus dokumentárních filmů o česko-polském pohraničí, naleznete je na tomto odkazu: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10394012509-hranice-bez-hranic/

galerie_03
Tisknout stránku Drukuj stronę      
Szybkie linki
Fond mikroprojektů
Česko-polská Hřebenovka - východní část
Regional Development Agency
Cyklobusy do Orlických hor
Facebook Euroregionu Glacensis
Youtube kanál Euroregionu Glacensis

Przez używanie niniejszej witryny internetowej wyrażają Państwo zgodę na zapisywanie plików cookies, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania stron.