Euro Region
Čeština English
Strona główna > O euroregionie > Archiwum aktualności > Konference projektu EUREGIO PL-CZ - Ostrava 29.11.2012

Konference projektu EUREGIO PL-CZ - Ostrava 29.11.2012

      Dne 29. listopadu 2012 se v Clarion Congress Hotelu v Ostravě v rámci projektu EUREGIO PL-CZ  uskutečnila úvodní konference projektu s názvem „Možnosti a omezení česko-polské přeshraniční spolupráce". Pořadatelem akce byla česká část Euroregionu Silesia.  EUREGIO PL-CZ je společný projekt všech euroregionů česko-polského příhraničí. Jedním z jeho cílů je zvýšení obecného povědomí o euroregionech a informovanosti o možnostech a efektech přeshraniční spolupráce.   
Obraz 615
 
            Po úvodním slavnostním zahájení vystoupila paní Daria Kardaczyńska, ředitelka polské části Euroregionu Silesia, která přítomným účastníkům představila projekt EUREGIO PL-CZ, s jeho aktivitami, co se již podařilo zabezpečit a co partnery projektu čeká v nejbližší době.

           K novému období 2014-2020 – Cíl 2 „Evropská územní spolupráce“ podal aktuální informace zástupce Ministerstva pro místní rozvoj České republiky p. Martin Buršík.   


DSC08884
          Sekretář Euroregionu Glacensis pan Jaroslav Štefek přednesl v odpoledním tématickém bloku prezentaci na téma „Analýza problémů česko-polské přeshraniční spolupráce“. Vypracování této analýzy je jednou z klíčových aktivit projektu, kterou zabezpečuje Euroregion Glacensis.
 


       Pro získání více informací o projektu EUREGIO PL-CZ klikněte zde 
 
Tisknout stránku Drukuj stronę      
Szybkie linki
Fond mikroprojektů
Česko-polská Hřebenovka - východní část
Regional Development Agency
Cyklobusy do Orlických hor
Facebook Euroregionu Glacensis
Youtube kanál Euroregionu Glacensis

Przez używanie niniejszej witryny internetowej wyrażają Państwo zgodę na zapisywanie plików cookies, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania stron.