Euro Region
Čeština English
Strona główna > O euroregionie > Archiwum aktualności > Letní číslo zpravodaje euroregionu dorazilo k čtenářům

Letní číslo zpravodaje euroregionu dorazilo k čtenářům

jpg Zpravodaj ER CZ_WEB-pages-1-1

Dobrý den, vážení čtenáři.

 
Uplynyluly tři dlouhé měsíce od posledního vydání našeho zpravodaje. Ten minulý byl plný všudepřítomného COVIDU. Bohužel ani červnový se tomuto tématu nevyhnul. Pandemie v minulých měsících přinesla velké problémy např. při převozu zesnulého českého občana z Polska, v době, kdy byly uzavřeny hranice. Jak dokázal pomoci euroregion v této nelehké situaci si můžete přečíst na straně 2. Hřebenovka jede pořád dál - jaká rozhledna je již dostavěna, co se očekává v nejbližšší době u tohoto strategického projektu se dočtete na straně 3. Co se změnilo v souvislosti s COVIDEM v rámci Programu Interreg, co řešil ESÚS NOVUM - je popsané na stránkách 4-5. V letošním roce uplyne 200 let od narození naší nejznámější spisovatelky Boženy Němcové. Co vše k tomuto významnému výročí připravilo město Česká Skalice je popsáno v článku na stranách 6-7. Prostřední dvoulist je věnován tradičním cyklobusům, které přes všechny problémy opět vyjely i v letošní cyklosezóně. Brázdid Orlické hory budou od června do konce září. Tak neváhejte a vyjeďte si na hřebenovku. Na stranách 12-14 přijměte pozvání do výjimečného a jedinečného Národního parku Stolových hor. Hledáte na svých cestách a výletech program pro celou rodinu - tak zavítejte do Malých Svatoňovic, nabídka vás jistě nezklame (str. 15-16). Destinační společnost Krkonoše zmapovala svým novým projektem Neznámé Krkonoše letošní nabídku této top turistické destinace. Více na straně 17-18. Strana 19 se symbolicky shodou číslovky věnuje COVIDU 19 - Co nám dal a vzal?
Nabídli jsme vám krátké shrnutí naší nabídky posledního čísla zpravodaje. Na další vydání se můžete těšit po prázdninách v měsíci září.
 

Všem našim čtenářům přejeme krásné - slunné prázdniny a hodně odpočinku.

Sekretariát Euroregionu Glacensis
Zpravodaj je vydáván v rámci projektu ČTVRTLETNÍK EUROREGIONU GLACENSIS - základní informace o projektu získáte zde
Loga s rámečkem JPG
Tisknout stránku Drukuj stronę      
Szybkie linki
Fond mikroprojektů
Česko-polská Hřebenovka - východní část
Regional Development Agency
Facebook Euroregionu Glacensis
Youtube kanál Euroregionu Glacensis
Cyklobusy do Orlických hor

Przez używanie niniejszej witryny internetowej wyrażają Państwo zgodę na zapisywanie plików cookies, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania stron.