Euro Region
Čeština English
Strona główna > O euroregionie > Archiwum aktualności > VENKOV dvouměsíčník o životě mimo město

VENKOV dvouměsíčník o životě mimo město

SKMBT_C36413112113470
Vážení čtenáři,
     nabízíme vám k nahlédnutí nové číslo dvouměsíčníku VENKOV - informačního periodika Programu rozvoje venkova, které vychází v tištěné i elektronické podobě. Vydavatelem je Ministerstvo zemědělství.  Jeho posláním je propagovat život na venkově, přibližovat specifika venkovského rozvoje a představovat úspěšné projekty.
     V tomto čísle naleznete mimo jiné i informace o Národní konferenci Venkov 2013, která se konala v Hranicích na Moravě a jejím hlavním cílem bylo zhodnotit vývoj na venkově v uplynulých letech a dále se pak zaobírala příležitostmi, jež obcím a zemědělcům nabídne nové programové období 2014 až 2020. Významná část tohoto čísla je věnována hodnocení dosavadních zkušeností s implementací osy III Programu rozvoje venkova a prezentaci projektů podpořených v rámci jejích opatření.
     Reportáž ze 40. ročníku agrosalonu Země živitelka nabízí nejzajímavější momenty z této akce, kterou si nenechalo ujít sto tisíc návštěvníků. Velkému zájmu se rovněž těšil seriál Farmářských slavností, jehož letošní poslední část se uskutečnila ve Všeni u Turnova.
       Oranžová stuha ČR za rok 2013 už zná svého vítěze. Stala se jím valašská obec Prlov, která je v tomto čísle představena. Soutěž Vesnice roku 2013 vyhrál Jeseník nad Odrou.
     Výběr z připravovaných akcí v regionech si můžete přečíst v Kalendáriu a v samostatné příloze naleznete Biopotravinu roku 2013, dozvíte se, čím lákal Festival lokální ekonomiky ve Varnsdorfu a co čeká turisty na Podlipansku, odkud je také zveřejněný recept na „Rozcuchanou nevěstu“.
 
    Díky širšímu obsahovému záběru se k Vám dostává časopis, který Vám může být nápomocen při Vašich aktivitách. S dalším číslem časopisu Venkov se znovu setkáte za dva měsíce. Příjemné čtení.
 

Nové číslo dvouměsíčníku Venkov ke stažení :

http://eagri.cz/public/web/file/272336/Venkov_5_2013_final.pdf

Příloha dvouměsíčníku Venkov ke stažení:

http://eagri.cz/public/web/file/272338/VENKOV_c5_priloha_2013.pdf
Tisknout stránku Drukuj stronę      
Szybkie linki
Fond mikroprojektů
Česko-polská Hřebenovka - východní část
Regional Development Agency
Cyklobusy do Orlických hor
Facebook Euroregionu Glacensis
Youtube kanál Euroregionu Glacensis

Przez używanie niniejszej witryny internetowej wyrażają Państwo zgodę na zapisywanie plików cookies, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania stron.