Euro Region
Čeština English
Strona główna > O euroregionie > Archiwum aktualności > Sídlo polské části euroregionu prochází rekonstrukcí

Sídlo polské části euroregionu prochází rekonstrukcí


Vážení,
     je nám potěšením informovat, že probíhá realizace projektu Sdružení polských obcí Euroregionu Glacensis nazvaného "Modernizace a přestavba prostor EG PL pro potřeby rozvoje aktivit v PL-CZ příhraničí".
     Cílem projektu je na odpovídající úrovni zajistit konkurenceschopnost česko-polského příhraničí, maximálně využít příležitosti příhraničí vyplývající z možnosti čerpat finanční podporu EU, podporovat přeshraniční iniciativy, rozvíjet neustále přeshraniční kontakty. Těchto cílů bude dosaženo vytvořením odpovídajícího nástroje díky vyspělé modernizaci prostor EG PL. Realizace projektu přispěje ke zvýšení přeshraničních kontaktů, modernizované prostory budou rovněž sloužit obyvatelům euroregionu, kteří si chtějí rozšířit poznatky o česko-polských vztazích (například žáci základních škol a gymnázií v rámci vzdělávání, dále studenti, kteří si zvolili přeshraniční spolupráci, jako téma své diplomové práce). Cílem projektu je také zlepšení podmínek pro poskytování konzultací a získávání informací ze strany členů sdružení.
     Od ledna 2013 budou cílové skupiny z Euroregionu Glacensis, zahrnuté do projektu, plně využívat výsledků tohoto projektu.

Hodnota projektu:      60.000,00 euro
EFRR:                       30.000,00 euro
BP:                             3.529,41 euro

Partner projektu: Euroregion Pomezí Čech, Moravy a Kladska – Euroregion Glacensis
Zhotovitel prací: Firma Handlowo-Usługowa „Szarek” s.c. Maria i Jan Szarek ul. Okrzei 23, 57-350 Kudowa Zdrój

 
logotype CZ-PL a symbol EU with texts (fullcolor with gradient)
Tisknout stránku Drukuj stronę      
Szybkie linki
Fond mikroprojektů
Česko-polská Hřebenovka - východní část
Regional Development Agency
Facebook Euroregionu Glacensis
Youtube kanál Euroregionu Glacensis
Cyklobusy do Orlických hor

Przez używanie niniejszej witryny internetowej wyrażają Państwo zgodę na zapisywanie plików cookies, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania stron.