Euro Region
English Polski
Domovská stránka > O euroregionu > Archiv aktualit > Blíží se konec výzvy na kodifikaci loga Euroregionu Glacensis

Blíží se konec výzvy na kodifikaci loga Euroregionu Glacensis

logo_eurgU příležitosti výročí 20 let od založení společnosti se představitelé Euroregionu Glacensis rozhodli inovovat logo euroregionu formou veřejné otevřené výzvy/soutěže o grafický návrh. Ambicí zadavatele není vytvoření zcela nového loga, protože stávající logo je součástí dlouhé historie společnosti, ale snahou je toto logo kodifikovat/inovovat podle novodobých trendů pro období následující. 

Zadavatel mj. požaduje zachovat vnitřní emblém eg současného loga s tím, že je možné jej pouze výjimečně graficky inovovat jako je např. zmírnění zakřivení  apod. Dalším požadavkem je zachování kruhového tvaru a logo rovněž musí  obsahovat název sdružení psaný velkými písmeny: EUROREGION GLACENSIS.

 

 

Celé znění výzvy k předložení grafického návrhu na kodifikaci loga EURG ke stažení zde

Stávající logo EURG v křivkách je možné stáhnout zde

 

Lhůta pro podání grafického návrhu je stanovena s datem do 30.9.2016 do 10.00 hodin. Místem doručení je sídlo sdružení: Euroregion Pomezí Čech, Moravy a Kladska – Euroregion Glacensis, Panská 1492, 516 01 Rychnov nad Kněžnou (v případě zaslání poštou je rozhodující datum doručení). Osobní předání nabídek je také možné, a to na výše uvedené adrese.

Sekretariát Euroregionu Glacensis

 

 

 

Tisknout stránku Vytisknout stránku      
Rychlé odkazy
Fond mikroprojektů
Česko-polská Hřebenovka - východní část
Regional Development Agency
Facebook Euroregionu Glacensis
Youtube kanál Euroregionu Glacensis
Evropské seskupení pro územní spolupráci NOVUM