Euro Region
Čeština English
Strona główna > O euroregionie > Archiwum aktualności > Blíží se konec výzvy na kodifikaci loga Euroregionu Glacensis

Blíží se konec výzvy na kodifikaci loga Euroregionu Glacensis

logo_eurgU příležitosti výročí 20 let od založení společnosti se představitelé Euroregionu Glacensis rozhodli inovovat logo euroregionu formou veřejné otevřené výzvy/soutěže o grafický návrh. Ambicí zadavatele není vytvoření zcela nového loga, protože stávající logo je součástí dlouhé historie společnosti, ale snahou je toto logo kodifikovat/inovovat podle novodobých trendů pro období následující. 

Zadavatel mj. požaduje zachovat vnitřní emblém eg současného loga s tím, že je možné jej pouze výjimečně graficky inovovat jako je např. zmírnění zakřivení  apod. Dalším požadavkem je zachování kruhového tvaru a logo rovněž musí  obsahovat název sdružení psaný velkými písmeny: EUROREGION GLACENSIS.

 

 

Celé znění výzvy k předložení grafického návrhu na kodifikaci loga EURG ke stažení zde

Stávající logo EURG v křivkách je možné stáhnout zde

 

Lhůta pro podání grafického návrhu je stanovena s datem do 30.9.2016 do 10.00 hodin. Místem doručení je sídlo sdružení: Euroregion Pomezí Čech, Moravy a Kladska – Euroregion Glacensis, Panská 1492, 516 01 Rychnov nad Kněžnou (v případě zaslání poštou je rozhodující datum doručení). Osobní předání nabídek je také možné, a to na výše uvedené adrese.

Sekretariát Euroregionu Glacensis

 

 

 

Tisknout stránku Drukuj stronę      
Szybkie linki
Fond mikroprojektů
Česko-polská Hřebenovka - východní část
Regional Development Agency
Cyklobusy do Orlických hor
Facebook Euroregionu Glacensis
Youtube kanál Euroregionu Glacensis

Przez używanie niniejszej witryny internetowej wyrażają Państwo zgodę na zapisywanie plików cookies, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania stron.