Euro Region
English Polski
Domovská stránka > O euroregionu > Archiv aktualit > Zahájení 2. kola výzvy FMP

Zahájení 2. kola výzvy FMP

II logo-cz-pl-eu-2661x255-rgb

Vážení žadatelé,

dovolujeme si Vás informovat, že ke dni 15.7.2016 bylo ukončeno 1. kolo výzvy pro předkládání projektových žádostí o dotaci na mikroprojekty.

Dnem 16.7.2016 zahajujeme 2. kolo výzvy. Toto 2. kolo je určeno pouze pro „nové žadatele“. Nový žadatel je subjekt, který se dosud neúčastnil věcně ani finančně žádného mikroprojektu v rámci Fondu mikroprojektů v Operačním programu přeshraniční spolupráce ČR-PR v programovém období 2007-2013 (věcně ani finančně, tzn. subjekt žádat mohl, ale finanční prostředky nezískal). Při posuzování nových žadatelů bude Správce FMP vycházet z IČ daného subjektu.

Za mikroprojekt realizovaný novým žadatelem se považuje jeho první žádost o spolufinancování předložená na EŘV a schválená ze strany EŘV. V případě předložení několika mikroprojektů na stejné zasedání EŘV se všechny považují za mikroprojekty předložené novým žadatelem.

V případě předložení mikroprojektu typu A (mikroprojekt společný s principem vedoucího partnera) může být „nový“ pouze jeden z partnerů, a to jakýkoliv – vedoucí partner či projektový partner.

Zároveň si dovolujeme informovat, že v průběhu srpna 2016 bude aktualizován dokument "Směrnice pro žadatele". Žadatelé předkládající mikroprojekty do 2. kola výzvy budou povinni řídit se tímto aktualizovaným dokumentem.

2. kolo výzvy bude ukončeno dne 30.11.2016.

 

Tisknout stránku Vytisknout stránku      
Rychlé odkazy
Fond mikroprojektů
Česko-polská Hřebenovka - východní část
Regional Development Agency
Facebook Euroregionu Glacensis
Youtube kanál Euroregionu Glacensis
Evropské seskupení pro územní spolupráci NOVUM