Euro Region
English Polski
Domovská stránka > Kalendář akcí

Kalendář akcí

logo_cz_pl_eu_2661x255_rgb

Filtrovat akce

Lánovský masopust

Kultura
Lánovský masopustLánovský masopust +1
22. 2. 2024 11:30 - 17:00
Zveme vás na masopustní veselí do Lánova.
 
Od klubovny v Dolním Lánově vyrazí masopustní průvod směrem na náměstíčko v Prostředním Lánově, kde se uskuteční zahajovací ceremoniál. Vyhlášeny budou nejlepší masky, čeká vás soutěž jedlíků, vyhlášení tomboly, lukostřelba, bohaté občerstvení a masopustní kvíz.

Večerní prohlídka poutního areálu na Hoře Matky Boží

Kultura
Večerní prohlídka poutního areálu na Hoře Matky Boží
21. 2. - 16. 3. 2024
Přijďte prožít večer v setmělém a tichém prostředí kostela Nanebevzetí Panny Marie. Zveme vás k prohlídce uměleckých děl, seznámení se s bohatou historií místa a zároveň k zamyšlení se nad poselstvím pro život člověka v každé době.
Komentovaná prohlídka poutního areálu na Hoře Matky Boží u Králík probíhá za každého počasí a není nutná předchozí registrace.

Bezbariérový vstup do areálu otevře na požádání průvodce. Vstupenky zakoupíte v klášterním obchodě Peregrin, který se nachází ve vstupní chodbě do kostela a je pro tyto účely otevřen vždy od 19:10 hodin.

Prohlídka, která trvá cca 60 minut, začíná v 19:30 hod. Po dobu prohlídky je vstup do areálu uzavřen, proto je třeba přijít včas!

Další termíny:
24. únor, 2. březen, 6. březen, 13. březen a 16. březen 2024

Masopustní outerek

Kultura
Masopustní outerekMasopustní outerek +1
13. 2. 2024 14:00 - 17:00
Zveme vás na již desátý ročník obnovených masopustních tradic ve Vrchlabí.
 
Vezměte masky a zapojte se do veselého průvodu. Za doprovodu muziky a masopustních bláznů půjdeme vyzvednout klíče ke starostovi a poté nás před historickými domky čeká masopustní veselí pro malé i velké. Tvořivá dílna na výrobu masek od 14 hodin. Start průvodu v 16 hodin od historických domků.

Večerní prohlídky na Stezce

Turistika
Večerní prohlídky na Stezce
2. 2. - 17. 3. 2024
Zveme vás na jedinečnou večerní podívanou – magické dobrodružství uprostřed překrásné přírody.
 
V průběhu jarních prázdnin, od 3. února do 17. března, se návštěvníci Krkonoš mohou poprvé těšit na trasu osvětlenou po celé délce stezky. Zcela výjimečnou atmosféru jí při této příležitosti dodají osvětlené 3D a 2D modely lesních zvířat v nadživotní velikosti.

K procházce stezkou můžete v tomto nevšedním období využít prodlouženou otevírací dobu, která vám umožní ponořit se do kouzelné večerní atmosféry. Poslední vstup bude možný v 19.30, aby měl každý dostatek času vychutnat si magickou cestu korunami stromů. Provozní doba stezky, restaurace V korunách i obchodu se suvenýry je prodloužena do 20.30.

Každou středu navíc od 18 hodin komentované prohlídky s průvodcem Správy KRNAP.
Tisknout stránku Vytisknout stránku      
Rychlé odkazy
Fond mikroprojektů
Česko-polská Hřebenovka - východní část
Regional Development Agency
Facebook Euroregionu Glacensis
Youtube kanál Euroregionu Glacensis
Evropské seskupení pro územní spolupráci NOVUM