Euro Region
Čeština English
Strona główna > O euroregionie > Archiwum aktualności > Další číslo zpravodaje - 4/2017 - je v distribuci

Další číslo zpravodaje - 4/2017 - je v distribuci

Vážení čtenáři, koncem minulého roku prošlo distribucí další číslo Zpravodaje Euroregionu Glacensis - pod pořadovým číslem 4/2017. 
 
A co v něm naleznete?
 
obal Zpravodaj CZ 12-2017 Page 1Vrchní stranu jsme ještě věnovali na propagaci vítězných regionálních produktů, které byly vybrány na základě spuštěné ankety na webových stránkách sdružení. Na stránce 3 naleznete informaci o vydaném kulatém kalendáři na rok 2018 a také ohlédnutí za výroční akcí Programu Interreg V-A, která se konala v měsící říjnu na česko-polsko-slovenském trojmezí. Na stránce 4 v rubrice zabezpečované JS Olomouc naleznete harmonogram příjmu žádostí na rok 2018. Ing. Martin Buršík z Ministerstva pro místní rozvoj nám poskytl článek na téma přeshraniční spolupráce po roce 2020 (článek na stránce 5-6). Druhým euroregionem, který oslavil své 20. narozeniny - byl Euroregion Praděd - více si můžete přečíst na stránce 6. Příloha do kapsy (str. 9-12) je na téma - zimní Krkonoše - lyžařský a běžecký ráj. Polská strana představila Zabkowice a okolí a také cykloregion Novorudsko-Radkovsko-Broumovsko. Máme nového člena - Obec Malá Úpa - ta dostala svůj prostor k propagaci na stránkách 16-18. Aktulání informace o FMP v EURG naleznete na poslední stránce zpravodaje.
 
 

Zpravodaj je zveřejněn na našich webových stránkách,

v tištěné podobě je k dostání v sídle sdružení

a také je k dostání ve všech informačních centrech.

Celé znění české verze zpravodaje č. 4/2017 v elektronické podobě získáte zde          
Celé znění polské verze zpravodaje č. 4/2017 v eletronické podobě získáte zde 
 

 

Logo_cz_pl_eu_barevne
Zpravodaj Euroregionu Glacensis je vydáván v rámci projektu "Propagace spolupráce v Euroregionu Glacensis". Více o projektu naleznete zde
Tisknout stránku Drukuj stronę      
Szybkie linki
Fond mikroprojektů
Česko-polská Hřebenovka - východní část
Regional Development Agency
Facebook Euroregionu Glacensis
Youtube kanál Euroregionu Glacensis
Cyklobusy do Orlických hor

Przez używanie niniejszej witryny internetowej wyrażają Państwo zgodę na zapisywanie plików cookies, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania stron.