Euro Region
Čeština English
Strona główna > O euroregionie > Archiwum aktualności > Přinášíme další číslo Zpravodaje Euroregionu Glacensis - 3/2018

Přinášíme další číslo Zpravodaje Euroregionu Glacensis - 3/2018

Vážení čtenáři, právě proběhla distribuce  Zpravodaje Euroregionu Glacensis - pod pořadovým číslem 3/2018. 

 

A co se v něm dočtete?

 
 
     obal cz_Zpravodaj CZ 3-2018 v6 Page 1Vrchní strana je věnovaná konferenci, která se pro člensku základnu Euroregionu Glacensis konala ve dnech 5. - 6. září 2018 v ZOO Dvůr Králové a byla na téma "Efekty dotačních prostředků přeshraniční spolupráce". V rámci této akce došlo k udělení ocenění za dlouholeté aktivity v oblasti rozvoje přeshraniční spolupráce pro vybrané osoby z řad starostů, ale zejména projektových manažerů, kteří přímo zajišťují přeshraniční aktivity(více se dočtete na straně 4 - 5, vč. seznamu všecz oceněných). Na straně 2 najdete poděkování zaměstnanců RDA a EURG panu Hrubému, našemu dlouholetému kolegovi, který pracoval především pro region Broumovsko. Za vše velký dík. Příloha do kapsy navštívila Rychlebské hory. Tak zkuste s našimi tipy navštívit tento nádherný kraj a vyzkoušejte si cyklotraily nebo novinku v tomto kraji - boulderové okruhy (více na straně 9 -12). V polské Střihomi je nově otevřena působivá alej soch (strana 13). K významným strategickým projektům euroregionu současnosti -  k Česko-polské Hřebenovce a Tajemství vojenského podzemí se vrací stránka 14 - 15. Novinkou tohoto čísla je strana 19 - která prostřednictvím koláží propaguje zajímavé přeshraniční projekty. A poslední strana se věnuje novinkám ve FMP.
 

Všem našim čtenářům přejeme příjemné čtení.

Sekretariát Euroregionu Glacensis
1. LOGO CZ-PL v dobrém rozlišení
Zpravodaj Euroregionu Glacensis je vydáván v rámci projektu "Propagace spolupráce v Euroregionu Glacensis". Více o projektu naleznete zde
Tisknout stránku Drukuj stronę      
Szybkie linki
Fond mikroprojektů
Česko-polská Hřebenovka - východní část
Regional Development Agency
Facebook Euroregionu Glacensis
Youtube kanál Euroregionu Glacensis
Cyklobusy do Orlických hor

Przez używanie niniejszej witryny internetowej wyrażają Państwo zgodę na zapisywanie plików cookies, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania stron.